Pomysły na dzień babci – upominki i niespodzianki

Opublikowano: 20 Sierpień 2022

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. To wyjątkowy czas dziękowania dziadkom za ich obecność, wsparcie, a także rozpieszczanie zawsze wtedy, kiedy nie patrzy bystre oko rodzica. Wspólne chwile spędzone z dziadkami pozostają na długo w pamięci, dlatego warto w tym wyjątkowym dniu ich święta odwdzięczyć się, wręczając oryginalne prezenty. Jakie? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Pomysły na Dzień Babci – jak wspólnie spędzić ten dzień?

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Babci i Dziadka? A może szukasz wyjątkowego upominku, który sprawi dziadkom wiele radości? Jeśli wydaje Ci się, że wszystkie ciekawe pomysły na Dzień Babci i Dziadka zostały już zrealizowane, to sprawdź, co jeszcze możesz im podarować.

Jednym z najwspanialszych prezentów, z którego ucieszą się dziadkowie, będzie wspólnie spędzony czas z wnukiem. W tym wyjątkowym dniu warto postawić na fajne pomysły na Dzień Babci i Dziadka, które będą odbywały się w zupełnie innej formie, niż dotychczas. Doskonałym pomysłem jest zabranie dziadków na uroczysty obiad do restauracji lub na krótką, jednodniową wycieczkę. 

Jeśli dysponujesz większym budżetem, wyjątkowym prezentem dla babci będzie upominek w postaci vouchera na wspólne wyjście do SPA. Taki prezent może równie dobrze spodobać się dziadkowi. Jeśli pomysły spędzenia czasu poza domem nie przypadną do gustu Twoim dziadkom, warto postawić na bardziej tradycyjne formy jak świętowanie w domu przy filiżance dobrej kawy i herbaty, w towarzystwie pysznego, babcinego ciasta. Pamiętaj jednak, aby wręczyć również drobne prezenty na Dzień Babci i Dziadka, takie jak kwiaty, kubek z dedykacją lub spersonalizowaną laurkę ze zdjęciem. 

Plakaty, kartki i laurki, czyli pomysły na prezenty dla babci

Jeśli chcesz pokazać najbliższym, jak wiele dla Ciebie znaczą, wybierz oryginalne pomysły laurek na Dzień Babci i Dziadka. Czasem najlepsze pomysły, to najprostsze pomysły: laurki są tego doskonałym przykładem! Dziadkowie dorobili się już prawnuków? A może pomagasz Twoim dzieciom zorganizować prezent dla ich dziadków? Zaangażuj dzieci i wspólnie stwórzcie drobne upominki – nawet jeśli Twoja pociecha to niemowlę, w sieci znajdziesz mnóstwo oryginalnych pomysłów na rękodzieło od najmłodszych.  

Również personalizowane plakaty w formie laurki to wspaniałe pomysły plastyczne na Dzień Babci i Dziadka. W Abudzi jesteśmy przekonani, że zaskoczą najbliższych, a także wywołają wiele radości i wzruszeń. To, czy wybierzesz prezent wspólny, czy dwa osobne plakaty, zależy już tylko od Ciebie: u nas znajdziesz personalizowane plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze, które można zakupić wraz z estetyczną ramą podkreślającą elegancję prezentu. Plakaty dla babci i dziadka to upominki wyjątkowe, które od razu można powiesić na ścianie.

Jeśli babcia i dziadek świętują po raz pierwszy w tym wyjątkowym dla nich dniu, warto im podarować metryczkę ze zdjęciem, na której znajduje się nowo narodzone dziecko. To szczególny pomysł prezentu na Dzień Babci i Dziadka, który ozdobi każde wnętrze i bez wątpienia przyniesie wiele radości obdarowanym. 

Jak zaplanować wspólne spędzanie czasu w Dzień Babci i co przygotować?

Oryginalnym prezentem dla babci i dziadka może okazać się wspólne oglądanie starego filmu lub bajki, które znacie z dzieciństwa i z którymi macie wiele dobrych wspomnień. Prezenty na Dzień Babci i Dziadka nie muszą być drogie: podaruj im swój czas, piękną laurkę jak za dawnych lat, a także podziękuj za to, co dla Ciebie zrobili. Aby odciążyć dziadków z obowiązku przygotowania przyjęcia w domu, postaraj się wcześniej zakupić lub upiec ciasto, a także zadbaj o małe przekąski na wspólne świętowanie.


Podobne produkty

Zapisz się do Newslettera

zyskaj 10% rabatu