Metryczka dziecka od Abudzi to wspaniały prezent na roczek, który ucieszy zarówno dzieci, jak i rodziców. Można powiesić ją w pokoju dziecka na ścianie lub postawić na półce. Sprawdzi się świetnie jako dekoracja, ponieważ nasze grafiki są bardzo atrakcyjne dla milusińskich. Sprawdź nasze kolekcje i daj się porwać w klimatyczny świat wróżek, zwierząt, kosmosu, teatru i wielu innych. 

Metryczka na roczek – co warto wiedzieć o okolicznościowych metryczkach?

Metryczka na roczek może zawierać rozmaite informacje na temat dziecka jak np. data urodzenia, okazja, z powodu której jest wręczana, zdjęcie dziecka czy imiona rodziców. W przyszłości będzie przypominać rodzicom i ich pociesze ten ważny moment w życiu, jednocześnie stanowiąc wspaniałą dekorację dziecięcego pokoju. Do produktu może zostać dołączona ramka – na stronie naszego sklepu abudzi.pl proponujemy modele w najbardziej uniwersalnej stylistyce, dlatego można być pewnym, że dopasują się do pokoi urządzonych w dowolnym stylu

Okazjonalna metryczka na roczek – jaką wybrać?

Podczas wyboru metryczki na roczek warto wziąć pod uwagę dominujące we wnętrzu kolory czy upodobania rodziców – bo to oni są odpowiedzialni za aranżację dziecięcego pokoiku na tym etapie życia dziecka. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych opcji: z motywem wróżki, zwierząt, kosmosu, teatru i wiele innych. Jaka jednak powinna być metryczka dla maluszka? Przede wszystkim personalizowana i dostosowana do okazji! W ofercie posiadamy również metryczki i prezenty okazjonalne z metryczką na chrzest czy narodziny. Każda z nich ma swój niepowtarzalny wzór i z pewnością zachwyci obdarowywanych.

Czym należy kierować się, wybierając okolicznościową metryczkę na roczek?

Metryczka na roczek dla chłopca może być utrzymana w ciemniejszych barwach lub odcieniach błękitu, natomiast metryczka na roczek dla dziewczynki w kolorach różu. Oczywiście nie ma reguły i wybierając metryczki dla maluszków, należy kierować się własnymi preferencjami oraz umieszczoną na nich grafiką czy układem. Dostawa z Abudzi jest zawsze szybka, zatem gwarantujemy zadowolenie nie tylko z proponowanych produktów, ale również obsługi! Zachęcamy do przeglądania naszego asortymentu.