Sortuj:

Istnieją różne kategorie prezentów, ale upominki personalizowane, które uwzględniają osobowość i upodobania osoby obdarowywanej, to z pewnością najlepsze prezenty, jakie można otrzymać! W Abudzi możesz skorzystać z gotowych wzorów lub dołączyć do plakatu na Dzień Matki własne życzenia czy wiersz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Plakat na Dzień Mamy – idealny upominek dla mamy

Plakat na Dzień Mamy to doskonały pomysł na samodzielny prezent lub jako dodatek do innego upominku przygotowywanego na ten wyjątkowy dzień. Na plakacie można umieścić dowolne dekoracje, wzbogacić go zdjęciami z mamą czy umieścić na nim personalizowane życzenia. W Abudzi do plakatu możesz dokupić również ramkę, tworząc upominek gotowy do zawieszenia na ścianie. Jest to świetny pomysł, by wyrazić szczere uczucia i wdzięczność mamie.

Czy plakat na dzień mamy to dobry pomysł na prezent?

W Abudzi wychodzimy z założenia, że plakat dla mamy zawsze jest dobrym pomysłem! Jeśli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego zdjęcia z mamą, dobrym pomysłem na plakat na Dzień Matki będzie umieszczenie na nim np. zdjęć Twoich dzieci. Aby podarować mamie uroczy podarunek, nie musisz jednak usilnie szukać odpowiedniej fotografii. Przygotowaliśmy też uniwersalne plakaty, które są dostępne w stałej ofercie i świetnie sprawdzą się jako upominek dla mamy na ostatnią chwilę.

Plakat na dzień mamy – dlaczego warto go wybrać?

Mama z pewnością doceni plakat, który będzie mógł elegancko zdobić wnętrze jej domu. Tego rodzaju podarunki są bardzo miłą pamiątką i każdorazowo, kiedy się na nie spojrzy, przypominają o osobie, która je wręczyła. Jak przebiega zamawianie i dostawa plakatów dla mamy w Abudzi? Jeśli zdecydowałeś się na prezent personalizowany, po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych na Twoim urządzeniu pojawi się e-mail z wizualizacją zamówienia. Od chwili akceptacji projektu potrzebujemy kilku chwil, aby go wydrukować – całkowity czas realizacji zamówienia z dostawą wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Zachęcamy do składania zamówień personalizowanych na plakaty na dzień matki lub zamawiania propozycji uniwersalnych.