Sortuj:

Dekoracje z motywem jednorożca są uwielbiane przez większość maluchów. W asortymencie Abudzi znajdziesz plakaty z jednorożcami oraz urocze metryczki, w których znajdują się informacje o dziecku z dnia jego urodzin. Zarówno metryczka, jak i plakat są wyjątkowo atrakcyjnym dodatkiem do pokoju dziecka, dlatego są tak chętnie wybierane przez naszych Klientów.

Plakat jednorożec – praktyczny sposób na ozdobienie pokoju dziewczynki

Plakatami z jednorożcem można ozdobić każdy pokój dziewczynki, niezależnie od jego wymiarów, gdyż bardzo łatwo wpasować je w dosłownie każdą przestrzeń. Jeśli metraż pomieszczenia jest niewielki, zdecyduj się na pojedynczy plakat, natomiast jeśli masz do dyspozycji większą ścianę, możesz zakupić w naszym sklepie kilka różnych plakatów i stworzyć spójną stylistycznie galerię ścienną. Plakaty można umieścić nie tylko na ścianie, ale również na skrzydle szafy czy na drzwiach. Jeśli więc chcesz urozmaicić pokój i dodać mu uroczego charakteru, zdecyduj się na plakat. Jednorożec to wzór, który w przypadku dziewczynek sprawdzi się praktycznie zawsze!


Na jakie okazje można kupić plakat z jednorożcem?

Jednorożec sprawdza się niezależnie od okazji, ponieważ w każdym przypadku budzi pozytywne skojarzenia ze światem bajek, czarów i dziecięcą beztroską. Nic zatem dziwnego, że obrazki z jednorożcami są wybierane jako prezent urodzinowy, imieninowy czy kupowane bez okazji. Wybierając plakat „jednorożec” duży, możesz mieć pewność, że przypadnie on do gustu dzieciom w najróżniejszych przedziałach wiekowych. Składając zamówienie na stronie abudzi.pl, można wybrać rozmiar plakatu, a także kolor ramki. Niektóre z plakatów są dodatkowo udekorowane brokatem, co stanowi dużą atrakcję dla małych księżniczek.


Co warto wiedzieć przed zakupem plakatu z jednorożcem?

W zależności od wybranego rozmiaru można umieszczać plakaty w różnych miejscach w domu. Informacje o wymiarach znajdują się pod opisami produktów. Z dostępnych plakatów bardzo łatwo stworzyć doskonale korespondujący ze sobą zestaw. Żeby złożyć zamówienie, wybierz produkt i włóż go do wirtualnego koszyka, po czym zostaniesz przekierowany do kasy, gdzie podasz dane do wysyłki oraz opłacisz zamówienie. Zachęcamy do dokonywania zamówień w sklepie Abudzi oraz do kontaktu – w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, chętnie służymy pomocą.