Sortuj:

Plakaty skandynawskie dla dzieci w ostatnich latach cieszą się sporą popularnością w polskich domach. Nic w tym dziwnego: skandynawski design słynie z wyjątkowej estetyki, która gwarantuje przytulność mimo oszczędności form. Warto wprowadzić skandynawski minimalizm do wnętrza pokoju dziecięcego. Sprawdź plakaty skandynawskie od Abudzi - mimo że są utrzymane w oszczędnej stylistyce, to na pewno sprawią, że pokój dziecka będzie jeszcze bardziej hygge.

Plakaty skandynawskie dla dzieci – doskonałe ozdoby w pokoju dziecięcym

Obraz do pokoju dziecięcego w stylu skandynawskim to świetny pomysł, ilekroć w domu brakuje ozdób. Jeśli chcemy, by pokoik malucha prezentował się bardziej przyjaźnie, plakaty, poduszki czy inne dekoracje będą idealnym środkiem do osiągnięcia tego celu. W asortymencie Abudzi znajdziesz między innymi plakaty:

- z cyframi i ich graficznym przedstawieniem,

- z alfabetem w różnych kolorach,

- ze zwierzątkami domowymi i leśnymi,

- z imionami dzieci w stylu scandi,

- w minimalistyczne i eleganckie wzory.

Dostępne są także metryczki skandynawskie z imieniem dziecka, datą i godziną urodzin, wagą oraz długością ciała po urodzeniu – to dekoracja, która wyjątkowo cieszy dzieci, ponieważ odwołuje się do ich samych. Metryczka powieszona nad łóżkiem z pewnością przysporzy dziecku sporo radości.


Dla kogo plakaty skandynawskie będą odpowiednim upominkiem?

Plakaty dla dzieci na ścianę to doskonały prezent dla każdego malucha. Najróżniejsze wzory i kolory pozwalają na dopasowanie ich do charakteru dziecka. Rodziców warto poinformować przy wręczaniu podarunku, że wcale nie muszą przewiercać ścian, by przymocować plakat. Obecnie dostępne są preparaty i taśmy, które umożliwiają łatwe aplikowanie ich na jedną stronę plakatu i przytwierdzenie go do ściany bez użycia narzędzi. Produkty z kategorii „Plakaty i metryczki skandynawskie” mogą być idealnym upominkiem na chrzciny, komunię, urodziny, imieniny czy pierwszą wizytę w nowym domu u rodziców dziecka.


Plakaty skandynawskie dla dzieci – czy warto kupić dla swojego malucha?

Plakat skandynawski dla dziecka to idealny dodatek do dziecięcego pokoju. Warto go kupić, ponieważ wywoła uśmiech na twarzy każdej dziewczynki i chłopca. Żeby zamówić dekoracje na ścianę, musisz tylko przejrzeć asortyment naszego sklepu i umieścić w wirtualnym koszyku interesujący Cię przedmiot, a następnie opłacić zamówienie. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w opisach plakatów. Ich dużą zaletą jest korzystna cena oraz szeroki wybór – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do przeglądania oferty Abudzi i dokonywania zakupów w naszym sklepie!