Narodziny dziecka to szczególna okazja, którą warto odpowiednio uczcić. Aby można było do tego dnia wracać codziennie, świetnym pomysłem jest umieszczenie w pokoju dziecka pamiątkowej metryczki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz metryczki urodzenia dla swoich dzieci, czy prezentu dla bliskiej Ci osoby, w Abudzi znajdziesz to, tego szukasz. 

Metryczki urodzenia dzieci zawierają podstawowe informacje takie jak waga i długość dziecka, data narodzin, jego imię czy imiona rodziców. Można umieścić na nich również życzenia, wierszyk, tekst piosenki lub dowolny napisany przez siebie tekst. Metryczka niemowlaka to doskonały zakup głównie dlatego, że każda z nich jest inna. Jeśli w domu mieszka więcej niż jedno dziecko, w odpowiednim momencie metryczką można obdarować każde maleństwo i stworzyć z nich elegancką, rodzinną galerię wraz z innymi pamiątkami.

Metryczka narodzin dziecka – idealne rozwiązanie jako upominek

Metryczki na urodzenie dziecka to świetny prezent dla dzieci i świeżo upieczonych rodziców. Przyjęło się, że do nowo narodzonego dziecka nie wypada iść z pustymi rękami. Metryczki dla noworodka od Abudzi mogą rozwiązać kwestię upominku podczas pierwszych odwiedzin dziecka, ale też być doskonałym prezentem z okazji uroczyście obchodzonych wydarzeń. W naszej  ofercie znajdują się metryczki dziecięce z grafiką na chrzest lub roczek w wielu możliwych konfiguracjach. Znajdziesz tu metryczki zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Jeśli do podarunku zakupisz bukiet świeżych kwiatów, poduszeczkę dla dziecka czy ubranko, będzie to prezent idealny, który przyda się w czasie codziennego funkcjonowania i będzie stanowił miłą dla oka pamiątkę.

Jaką wybrać metryczkę z okazji narodzin dla dziecka?

Dostępne w asortymencie sklepu Abudzi metryczki dla malucha to nie tylko najwyższa jakość wykonania oraz oprawy, ale również szeroki wybór wzornictwa, kolorów i treści. Metryczka narodzin dziecka może:
- zawierać urocze grafiki cieszące dzieci i dorosłych,
- mieć nadrukowane zdjęcie dziecka oraz podstawowe informacje o maluchu,
- być utrzymana w stylu bajkowym, graficznym, rysunkowym lub lineart.

Największą popularnością cieszą się metryczki ze zdjęciami oraz z imionami dzieci. Bardzo chętnie wybierane są wzory takie jak łabędzie, laleczki, baletnice, wróżki, zwierzęta, motywy kosmiczne czy przypominające dyplomy i certyfikaty. W Abudzi znajdziesz także produkty dedykowane dla bliźniaków. Każdy z zamawianych wydruków można dowolnie oprawić oraz zabezpieczyć przed potencjalnie niszczącymi czynnikami zewnętrznymi.

Dlaczego warto kupić metryczkę narodzin dziecka?

Metryczka dla dziecka to świetna pamiątka – można postawić ją na komodzie lub powiesić w pokoju noworodka na ścianie. Jest to doskonała dekoracja, a barwna, urocza grafika przyciąga wzrok zarówno domowników, jak i gości. Jeśli planujesz kupić ją jako upominek, na pewno zostanie potraktowana jako miły gest i niezobowiązujący prezent. Metryczki nie zajmują dużo miejsca i można je umieścić w dowolnym miejscu. 

Szukasz prezentu na ostatnią chwilę? W Abudzi całkowity czas realizacji zamówienia z dostawą wynosi od 2 dni roboczych, co oznacza, że już w kilka dni od złożenia zamówienia produkt będzie w domu Twoim lub malucha – gotowy do wręczenia lub zawieszenia na ścianie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą metryczek z okazji narodzin, chrztu, roczku oraz z pozostałymi kategoriami produktów Abudzi.