Narodziny dziecka


Dzieci to cud, a ich narodziny to ciężka, ale magiczna chwila. Warto zapamiętać każdy moment ich dorastania i ważniejsze wydarzenia z życia jak np. moment narodzin, chrzest, komunię. Plakaty w ramce od Abudzi.pl ułatwią to zadanie. Podarowane na prezent wyrażą więcej niż słowa i pięknie ozdobią ściany domu.

Od pierwszego słowa po metryczkę

„Abudzi” tak brzmiało jedno z pierwszych słów starszego syna założycieli Abudzi.pl. Filipek zmienił spojrzenie na świat młodych rodziców i zainspirował ich do stworzenia wyjątkowego sklepu internetowego, gdzie każdy rodzic będzie mógł znaleźć metryczkę urodzenia dla swojej pociechy i wiele więcej.

Pomysł na sklep internetowy zaczął pojawiać się w głowach rodziców Filipa wkrótce po jego narodzinach. Chcieli stworzyć wyjątkowe produkty dla dzieci, które będą pamiątką do końca życia.

Przeglądając różne strony internetowe i oferty innych sklepów oraz wykorzystując talent graficzny postanowili stworzyć wyjątkowe plakaty, które pozwolą zachować w pamięci pojawienie się maluszka na świecie.

Na początku była metryczka

Abudzi.pl rozpoczęło swoją przygodę ze sklepem internetowym od tworzenia metryczek i to na nich głównie skupia swoją działalność. Jednak nie samymi metryczkami żyje człowiek. Oprócz nich, sklepie internetowym można znaleźć wiele innych plakatów, które ozdobią pokój dziecka. Są to plakaty z tekstami modlitw, kołysanek, wierszyków dla dzieci, plakaty z imieniem dziecka oraz takie, których bohaterami są zwierzaki i inne. Ciągle dbamy o rozwój sklepu i powiększamy nasz asortyment o nowe kolekcje i produkty. 

Dziecko w domu

Pojawienie się dziecka zmienia podejście do życia i wiąże się z wieloma obowiązkami. Jedne z nich są bardziej, a inne mniej przyjemne. Z pewnością urządzenie pokoju dziecka i wyszukiwanie dekoracji należy do tych bardziej przyjemnych.

Pokój dziecka to nie tylko cztery ściany pomalowane na różowo lub niebiesko. To wyjątkowe pomieszczenie, w którym mały człowiek będzie dorastać i poznawać świat. Dlatego tak ważne jest, aby dodatki, które ozdobią pokoik sprzyjały jego rozwojowi i wprowadzały dziecięcą atmosferę.

Chcąc podarować dziecku piękny prezent, który równocześnie będzie dekoracją wnętrza, warto zdecydować się na metryczkę z danymi dziecka z momentu narodzin. Dziecięce kolory i grafiki idealnie udekorują pokój i podkreślą jego charakter.

Metryczka - prezent z okazji narodzin do pokoju dziecka

Metryczka dziecka to wyjątkowy plakat i pamiątka uwieczniająca narodziny maluszka. Pomysł na prezent idealny zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Obrazek, który można powiesić nad łóżeczkiem dziecka lub postawić na półce. Jest to też świetny pomysł na prezent dla dziadków.

Metryczka to nie tylko pomysł na prezent na narodziny dziecka. Równie dobrze może być idealnym podarunkiem na chrzest, roczek lub inne urodziny.

W Abudzi.pl obok standardowych metryczek można znaleźć również metryczki na roczek, które oprócz informacji z dnia narodzin, zawierają również umiejętności, które zdobyło dziecko w pierwszym roku życia oraz jego ulubione rzeczy.

Narodziny dziecka to chwila, którą pamięta każdy, a metryczka w pokoju dziecka pozwala zapamiętać każdy szczegół.

Metryczka dziecka - imię dziecka i nie tylko

Każda metryczka dla dziecka zawiera najważniejsze informacje z momentu narodzin. Imię dziecka, datę narodzin, wagę oraz długość dziecka. Można też umieścić na niej bardziej szczegółowe informacje. Miejsce oraz godzinę narodzin, imiona rodziców. W niektórych wzorach można również umieścić zdjęcie dziecka.

Abudzi.pl oferuje metryczki dla chłopca i dziewczynki w różnych kolorach i wzorach. Do każdej metryczki można dobrać również inne plakaty z kolekcji, które razem stworzą wyjątkową dekorację w pokoju dziecka.

Wśród kategorii w naszym sklepie internetowym oprócz metryczek można znaleźć modlitwy, kołysanki, plakaty z fantastycznymi stworzeniami i wiele innych.

Drewniana metryczka, a może metryczka w ramce

Metryczka dla dziecka to jeden z najczęściej wybieranych dodatków do pokoju dziecka. W Abudzi.pl znajdziecie metryczki, które będą cieszyć oko przez długie lata w niezmienionej formie ze względu na produkty jakie są używane do ich tworzenia.

Każda metryczka dla chłopca i dziewczynki oraz inne plakaty, które u nas znajdziecie są tworzone z największym staraniem i dbałością o każdy szczegół.

Wszystkie metryczki i pozostałe artykuły w Abudzi.pl można kupić w zestawie z ramką. Ramki są dostępne w sześciu kolorach i różnych rozmiarach. A kiedy któryś kolor się znudzi, łatwo wymienić ramkę na nową, w innym kolorze.

Metryczka w ramce jest tak spakowana, że po otwarciu paczki, jest gotowa do powieszenia na ścianie.

Zapisz się do Newslettera

zyskaj 10% rabatu