Sortuj:

Plakat na Dzień Ojca może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, a zależy Ci na czymś wyjątkowym, postaw na plakaty na Dzień Taty od Abudzi! W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze wzory, które pozwolą zobrazować wyjątkową więź, jaka łączy ojca z dzieckiem. Bez trudu znajdziesz plakaty utrzymane zarówno w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce. Możesz również skomponować je samemu – zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Plakat na dzień taty – doskonała pamiątka dla każdego ojca

Personalizowany upominek to niebanalny prezent na Dzień Ojca, dzięki któremu w oryginalny sposób możesz docenić jego trud i zaangażowanie w wychowanie dziecka. Plakat można oprawić, a następnie udekorować nim ściany w domu – to bardzo pomocne akcesorium w urządzeniu przyjaznego w odbiorze wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, które z powodzeniem wykorzystasz jako wyjątkowe życzenia na Dzień Ojca. Jeśli składanie życzeń sprawia Ci kłopot, drukowany wiersz lub kilka zapisanych słów na papierze może być świetną alternatywą dla wypowiadanych na głos życzeń. W Abudzi bez trudu zaprojektujesz personalizowany plakat dla taty – czy to z okazji pierwszego takiego święta, czy kolejnego. 

Plakat na dzień taty – czym się charakteryzuje?

W Abudzi plakaty na Dzień Taty drukujemy na wysokiej jakości matowym papierze powlekanym. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów produktów, kolorów, tekstów, życzeń i cytatów, a także oprawić wybrany plakat w elegancką ramkę, która zabezpieczy go przed niszczeniem. Jeśli zdecydujesz się na plakat personalizowany, projekt wyślemy najpierw na Twojego maila do akceptacji. 

O czym należy pamiętać podczas wyboru plakatu na Dzień Taty?

Niezbędne jest przede wszystkim wybranie odpowiedniego plakatu – ten może być uniwersalny lub personalizowany z własnymi życzeniami. Produkty trzeba zamawiać na tyle wcześnie, by dostawa mogła zostać zrealizowana na czas – całkowity czas realizacji zamówienia z dostawą w Abudzi wynosi 2-7 dni roboczych. Produkt możemy wysłać do Ciebie za pośrednictwem najpopularniejszych przewoźników: do wyboru jest m.in. kurier, paczkomaty InPost lub przesyłka za pobraniem. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem plakatów na Dzień Taty – gwarantujemy, że wywołają uśmiech na jego twarzy!