Sortuj:

Metryczka urodzenia ze zdjęciem to świetny pomysł niezależnie od tego, czy wybieramy ją na prezent, czy jako samodzielnie zakupiony plakat, który będzie wykorzystany przykładowo jako dekoracja pokoju chłopca lub dziewczynki. Jest to doskonała opcja, żeby zachować w pamięci wyjątkowy dzień urodzin. Przekonaj się, czym wyróżniają się metryczki Abudzi. 

Metryczka ze zdjęciem dziecka – pamiątka na długie lata

Metryczka ze zdjęciem w ramce to doskonała pamiątka na długie lata. Ponieważ nie jest ona produktem użytkowym, nie zniszczy się zbyt szybko i będzie służyła przez wiele lat w niezmienionym stanie. Można ją powiesić na ścianie lub ustawić w dowolnym miejscu w domu. Metryczka dziecka ze zdjęciem będzie przypominać o ważnej dacie w życiu rodziny i wprawiać w pozytywny nastrój wszystkich domowników. 

Niektórzy decydują się na zakup metryczki ze zdjęciami nie tylko jako pamiątka urodzenia dziecka, ale również na taką okazję jak komunia czy chrzest. 

Jaką wybrać metryczkę ze zdjęciem na prezent?

Metryczka ze zdjęciem cieszy jeszcze bardziej, jeśli jest spersonalizowana. Produkty Abudzi umożliwiają zamieszczenie informacji o dziecku oraz wybór niemal dowolnych wzorów i dekoracji, które znajdą się na produkcie. Dla bardziej wymagających dostępne są również inne kategorie metryczek, dedykowanych konkretnym okazjom. W naszym asortymencie znajdują się metryczki ze zdjęciem:
- w stonowanych, delikatnych barwach pasujących do neutralnego wystroju wnętrza,
- wielokolorowe, które przyciągną uwagę swoim wesołym wydźwiękiem,
- w bajkowych, graficznych i naturalistycznych klimatach, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim rodzicom i dzieciom,
- tematyczne – nawiązujące do wróżek, zwierząt, kosmosu czy teatru.

Jak widzisz, metryczki Abudzi są dostępne w różnych wzorach. W zestawie może znaleźć się ramka, a wydruk produktu może zawierać dane dziecka jak np. waga, długość, zdjęcia czy imiona rodziców. Przygotowując się do zakupu takiego produktu, warto pamiętać jedynie o tym, że zdjęcie musi być wysokiej jakości, w dobrej rozdzielczości. Możliwe jest także dodanie innych informacji. Zapraszamy do kontaktu – razem na pewno stworzymy wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Czy warto zamówić metryczkę ze zdjęciem dziecka?

Metryczkę ze zdjęciem dla dziecka warto zamówić niezależnie od okazji – może to być świetna pamiątka zarówno dla malucha, jak i dla jego rodziców. Z pewnością będzie też dobrym dodatkiem do prezentu na baby shower, urodziny, pierwszą wizytę w nowym domu czy spotkanie rodzinne. Dokładamy wszelkich starań, aby dostawa była jak najszybsza, a każdy produkt Abudzi był najwyższej jakości. Przekłada się to na pozytywną ocenę transakcji wystawioną przez naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że tak chętnie do nas wracacie! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.