Plakaty na chrzest to doskonały sposób na drobny upominek dla dziecka i jego rodziców. W Abudzi możesz umieścić na nim personalizowane życzenia, dzięki czemu będzie stanowił nie tylko wyjątkowy prezent z okazji tej ważnej uroczystości, jak i wspaniałą ozdobę dziecięcego pokoju. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Plakat na chrzest – doskonała pamiątka z okazji chrztu

Plakat na chrzciny to świetna pamiątka tej wyjątkowej uroczystości. Może pełnić również funkcję dekoracji w dziecięcym pokoju i zachwycać domowników, jak i gości. Taka ozdoba z pewnością rozświetli wnętrze i sprawi, że pomieszczenie będzie prezentowało się o wiele przyjaźniej - w końcu nic tak nie ociepla pomieszczenia, jak odpowiednio dobrane dodatki, prawda? 

Plakaty na chrzest to doskonała opcja jako prezent od matki chrzestnej lub ojca chrzestnego: można je wręczać tuż po ceremonii kościelnej, jak i niezależnie od niej. Jeśli jesteś dalszym krewnym lub przyjacielem rodziny, nic nie stoi na przeszkodzie, by plakat wręczyć podczas najbliższego spotkania. Urocza grafika sprawi, że plakat spodoba się nie tylko dziecku, ale i jego rodzinie. Ponadczasowa stylistyka sprawia, że w przyszłości będzie można zdecydować się na podobny prezent z okazji kolejnych uroczystości kościelnych. Wybierając plakat na chrzest ze zdjęciem, a później analogiczny z okazji komunii, będziecie mogli obserwować, jak zmienia się Wasze dziecko.   

Jaki wybrać plakat z okazji chrztu dziecka?

Plakat najlepiej wybrać taki, który podoba się nam lub najpewniej spodoba się rodzicom dziecka. Korzystając z oferty Abudzi otrzymujesz wysokiej jakości plakat drukowany na grubym, matowym papierze. Plakaty mają tak dobrane barwy, by mogły odnaleźć się w każdym wnętrzu. Do wyboru pozostaje szereg motywów związanych z tematyką chrztu, ale oprócz typowych symboli kościelnych proponujemy również plakaty świeckie, np. z życzeniami i zdjęciem. Jesteśmy przekonani, że w Abudzi znajdziesz interesujący produkt. 

Plakat na chrzest – jak zamówić?

Żeby zamówić plakat na chrzest, warto wybrać produkt z odpowiednim motywem dla dziewczynki lub chłopca. W dalszej kolejności konieczny jest wybór rozmiaru produktu. Opcjonalnie można zdecydować się na ramkę, która będzie idealnym dopełnieniem produktu oraz będzie pięknie prezentować się na ścianie.

W zależności od wybranego wariantu, na plakacie można umieścić niemal dowolny napis, datę chrztu lub przyjęcia po ceremonii kościelnej, imię dziecka czy życzenia dla maluszka. Następnie pozostaje tylko opłacenie zamówienia i czekanie na kuriera. Jeśli zdecydowałeś się na projekt indywidualny, plakat zostanie wydrukowany i wysłany w czasie do 3 dni od momentu zatwierdzenia projektu. Dostawa zazwyczaj zajmuje od 1 do 2 dni roboczych w zależności od przewoźnika.